Ознайомчі екскурсії до Центральних державних архівів України

3 квітня 2017 р. другий курс філософів Університету відвідав Центральний державний історичний архів України, Центральний державний кінофотофоноархів України ім. Г.С. Пшеничного, Державний архів Київської області .

Завітавши до установ, студентів-філософів ІІ курсу привітно зустріли керівники архівів і їх заступники.  Вони розповіли про особливості роботи в архіві, зокрема, як проводиться процес запитів на пошук документів, як працювати з каталогами та картотеками, тощо. Цікавими виявилися відвідини різних відділів і підрозділів архівних установ, які здійснюють  нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення. Студенти за допомогою екскурсоводів побували у архівосховищах, читальному залі. Екскурсія змогла пробудити у філософів надзвичайний запал та інтерес. Вони пообіцяли неодмінно повернутись в архіви, але  вже як справжні дослідники.

Родзинками походів в архіви стала у ЦДКФФА виставка фотопортретів відомих українців С. Чередниченка «Обличчя України у фотооб’єктиві майстра» та науково-практична конференція «Київщина: історія та сучасність» (присвячена до 85-річчя заснування Київської області), на яку запросили наших студентів від Державного архіву Київської області.

Екскурсії були дуже цікавими та пізнавальними. Студенти багато чого дізналися, що знадобиться їм у майбутньому як фахівцям своєї справи. Слова безмежної вдячності хотілося висловити працівникам архіву, керівництву факультету, кафедри за практичні організовані екскурсії.

IMG 20170403 100200

IMG 20170403 100332