Подорож по національним бібліотекам

Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань,

турбуйтеся про головні , найважливіші джерела

духовної культури – бібліотеки.

В.Сухомлинський

27-28 лютого 2017 р. студенти 1 курсу спеціальності «Філософія» ввійшли в чарівний світ Книги.Під керівництвом доцента кафедри філософії Купрій Т.Г. три групи першокурсників відвідали Національну історичну бібліотеку України, Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого, Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського. Керівники баз практик познайомили філософів з книгою не тільки як з джерелом знань, але як з кораблем думки, який плаває хвилями часу і несе свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління. Бажаємо нашим першокурсникам міцно тримати освітній штурвал і повернутися через два тижні духовно загартованими особистостями.

Дякуємо нашим колегам і партнерам за гостинність і практичну допомогу, а також всім, хто долучився до практики та спрямовує наше підростаюче покоління до набуття як фахових, так і соціальних компетентностей!