Музей російського мистецтва
Як не крути – краса все ж таки рятує світ.
Особливо рукотворна.
Там, де спиняється рух усього буденного, сірого і звичного, довелося побувати, студентам філософам 3-го курсу. 12го жовтня, в контексті вивчення курсу естетики ми відвідали Музей російського мистецтва завдяки д.філос.н., професору Ковальчук Наталії Дмитрівні. Ми не думали, що цей похід буде наскільки приємним, ціннісним і корисним, адже майже всі присутні були там вперше.
У музеї представлені роботи відомих митців ХІІІ-ХХ століть і розташовується він у будинку Терещенків.
Оздоблення, інтер’єр музею втілювали у собі цілу епоху і сприяли тому, щоб наша мандрівка виставковими залами нагадувала подорож у часі, де кожен період історії був представлений шедеврами відомих і невідомих митців.
Ми насолоджувалась кожною картиною! Варто сказати, що увагу привертали не тільки полотна, а й рами в яких вони знаходились. Здавалось, що вони не можуть існувати один без одного. Також там є неймовірні скульптури і виставка фарфору.
Нас вражало все – починаючи, від ікон, святість яких була передана і відтворена людиною і до геніальних картин Врубеля, людини, яка увібрала в себе весь трагізм душі і життя, з усіма його перипетіями і містикою.
У музеї представлені чудові роботи, майстерні, можна сказати атмосферні. Вони живуть у пам’яті.
Думаємо, цей похід до музею залишився яскравим орнаментом на тлі наших буденних справ. Він надихнув нас на нові ідеї й роздуми.
Велика подяка нашому викладачу Наталії Дмитрівні, яка відкриває для нас такі безмежні речі!
Автор: Гуменюк Марія, Растівський Ігор.