25 вересня 2017 р. чотири групи студентів Інституту людини першого курсу спеціальностей Практична психологія (2 групи), Соціальна робота та Соціальна педагогіка разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., відвідали Національний  музей  історії України, один із провідний музеїв в Україні.

Музей розпочав свою діяльність як Музей старожитностей і мистецтву серпні 1899 р. Першим музейним відділом Музею став археологічний, його очолив першовідкривач трипільської та черняхівської культур, видатний український археолог Вікентій Хвойка. Важливу роль у формуванні колекції музею відіграв перший його директор Микола Біляшівський. Значно поповнилися музейні фонди завдяки діяльності завідувача історичного та етнографічного відділів Данила Щербаківського. Музей підтримували родини меценатів Терещенків та Ханенків, які фінансували археологічні експедиції, сприяли формуванню історичних та етнографічних колекцій. Ідеологічно-просвітницька роль установи зросла в часи українських національно-визвольних змагань і відродження української державності. Навесні 1917 р. М. Біляшівський розробив проект Національного українського музею.  15 жовтня 1991 р. на базі Державного історичного музею УРСР було створено Національний музей історії України. Фондові зібрання Музею налічують понад 800 тис. од. зб. Вони представляють історію України від найдавніших часів до сьогодення.