2листопада 2019 р.студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н, доцентом кафедри історії України Тарасенко О.О., науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма» провели щорічний круглий стіл на тему: «Історики української історіографії»

Про життєвий шлях та наукову спадщину Андріана Чепи, Михайла Драгоманова, Павла Магочія, Дмитра Бантиш-Каменського, Михайла Грушевського, Дмитра Антоновича, Петра Симоновського, Олександиу Єфіменко, Омеляна Пріцака, Дениса Зубрицького, Никандра Молчановського, Федора Вовка, Ярослава Дашкевича, Митрофана Довнар-Запольського, Миколи Василенка, Миколи Костомарова, Пантелеймона Куліша, Івана Котляревського, Вячеслава Липинського, Михайла Максимовича, Олексія Яся, Дмитра Яворницького, Валерія Смолія, Максима Берлінського, Тараса Чухліба, Мирона Кордуби, Степана Томашівського, Василя Біднова, Зенона Когута, Івана Джиджори, Дмитра Яворницького, Дмитра Багалія, Наталі Полонської-Василенко, Ярослава Грицака, Аполлона Скальковського у своїх цікавих доповідях-презентаціях розповіли студенти історики 4 курсу Анастасія Демчук, Анастасія Лісовенко, Анастасія Кожем’яко, Анастасія Калужина, Михайло Ковальчук, Марія Гайсенюк, Гаврілова Яна, Івашко Яна, Кирильчук Богдан, Кондратюк Денис, Кучма Роман.