Cерпень-Жовтень 2017 р.

23 серпня співробітники та студенти факультету, разом з великою Грінченківською родиною, відзначили День Державного Прапора України.

31 серпня 2017 року відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників Факультету права та міжнародних відносин у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

31 серпня 2017 року відбулися Організаційні збори студентів – першокурсників, на якій вступники познайомились з представниками Адміністрації, професорсько – викладацьким складом Факультету,
кураторами академічних груп, дізналися про особливості організації навчального та виховного процесу, можливості, які надає Факультет та Університет для особистісного становлення та розвитку студента.

З нагоди вшанування пам’яті Бориса Дмитровича Грінченка 1 вересня 2017 року відбулася Урочиста церемонія покладання квітів до його пам’ятника.

1 вересня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія Посвяти в магістранти.

17 вересня 2017 року студенти та викладачі Історико – філософського факультету відвідали Музей народної архітектури та побуту в Пирогові

21 вересня 2017 р. студенти факультету взяли участь у заходах з нагоди відзначення Міжнародного дня Миру за участю представників влади, центральних органів міської виконавчої влади, представників ООН, дружин послів іноземних держав в Україні, громадських організацій ветеранів, учасників антитерористичної операції, активістів та молоді міста Києва.

21 вересня 2017 р. на Історико-філософському факультеті відбулися Збори трудового колективу.

21 вересня 2017 р. студенти факультету відвідали лекції «Комбатанти та репресовані особи Польщі» доктора Яна Станіслава Цєхановського та «Між славою і ганьбою. Доля польських військових в облозі Сарагоси (1808 – 1809) в літературі, кінематографії та історії» доктора Крістіни Гонзалес Гайзан Варшавського університету.

27вересня 2017 р,  студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., відвідали Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського - меморіальний музей українського історика та політичного діяча Михайла Грушевського, розташований у меморіальному будинку родини Грушевськихміста Києва (вул. Паньківська. 9).

5 жовтня студенти ІФФ відвідали Презентацію фотовиставки "Об'єктивНА історія", що відбувалася на території Національного музею історії України у Другій Світовій Війні та прийняли участь у "Музейній платформі історика", де поспілкувалися із дослідниками документальних та фото архівів УПА Василем Гуменюком та Володимиром Третяком. Темою зустрічі була: "Віднайдена історія".

11 жовтня 2017 року студенти Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у загальноуніверситетських виборах до органів студентського самоврядування
та представницьких органів Університету та Факультету.  Протягом двох тижнів небайдужі працівники та студенти ІФФ разом з представниками інших структурних підрозділів Університету збирали благодійну допомогу для українських військових бійців АТО військової частини №3018 та військовим частинам,
які перебувають на ротації у Тактично-стратегічному центрі ЗСУ (Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Дівички).