Квітень 2017р.

19 квітня для студентів 1 курсу Історико-філософського факультету представником Київського міського Центру здоров’я була прочитана лекція на тему "Алкоголь: наркотик чи харчовий продукт?".

25 квітня, з нагоди 31 - річниці аварії на ЧАЕС, студенти та викладачі Історико – філософського факультету та Факультету права міжнародних відносин й за сприяння ВГО "Асоціація "Афганці" Чорнобиля" відвідали місце трагедії та вшанували пам'ять героїв – ліквідаторів, а 26 квітнябули присутні на концерті – реквіємі «Чорнобиль-молодь буде пам’ятати», який відбувся у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

27 квітня студенти Факультету взяли участь в проведенні профорієнтаційної зустрічі з учнями 10-го класу загальноосвітньої школи № 233 м. Києва.