Лютий 2017р.

14 лютого в День всіх закоханих студенти Історико-філософського факультету провели яскраво, різнобічно та захоплююче, так неначе зустріли те саме справжнє кохання в усьому його різноманітті : долучилися разом з МВГО «Студентська республіка» до всеукраїнської акції «Стіна кохання», взяли участь у грі «Кохання з першого погляду», гумористичному укладанні шлюбу, романтичній фото сесії та запустили в небо «кульки бажань», щиро сподіваючись, що Святий Валентин обов’язково здійснить всі найзаповітніші мрії.

20 лютого студенти та співробітники Історико-філософського факультету вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам'ять Героїв Небесної Сотні.

25 лютого Студенти Історико – філософського факультету долучилися до відкриття пам’ятника поетесі, учасниці українського визвольного руху Олені Телізі на території Національного історико - меморіального заповідника «Бабин Яр».