Листопад 2016р.

1 листопада відбувався спільний квест Історико-філософського факультету й Факультету права та міжнародних відносин: "Грінченківська AlmaMater". Студенти історики, міжнародники та правники змагалися за право бути кращим знавцем свого Університету.

9 листопада Історико – філософський факультет разом зі всією країною урочисто відзначив День української писемності та мови, провівши низку заходів, а саме : написання диктанту національної єдності, відвідання Національного музею Тараса Шевченка.

17 листопада у День Студента відбувся університетський етап шоу – презентації першокурсників «Ось ми які !».

26 листопада викладачі та студенти Історико – філософського факультету вшанували пам'ять жертв Голодомору.