Жовтень 2016р.

7 жовтня студенти Історико-філософського факультету разом зі студентами Факультету права та міжнародних відносин та Університетського коледжу відвідали Київський обласний археологічний музей ( с. Трипілля Обухівського району) та Археолого-краєзнавчий музей (с. Копачів Обухівського району.

7 жовтня відбулася презентація Студентської ради та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

13 - 17 жовтня відбулася спільна екскурсія до Карпат студентів та викладачів Історико – філософського факультету, Факультетів права та міжнародних відносин, Факультету інформаційних технологій та управлінняза маршрутом Київ – Чернівці – Коломия – Ворохта – с. Манява – Івано-Франківськ – Київ.

21 жовтня представники студентського самоврядування долучилися до профорієнтаційної зустрічі з учнями НВК «Потенціал».

28 жовтня відбувся факультетський етап шоу – презентації студентів – першокурсників «Ось ми які».