Tetiana-Oleksandrivna

t.kostiuk@kubg.edu.ua

Костюк Тетяна Олександрівна

Професор кафедри політології та соціології

Науковий ступінь, вчене звання

доктор наук з державного управління, доцент

Біографія

• У 2000 році закінчила Київський державний лінгвістичний університет, отримала вищу освіту за спеціальністю «Переклад (французька та англійська мови») та здобула кваліфікацію філолога, перекладача французької та англійської мов.
  • У 2002 році закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні відносини» та отримала кваліфікацію магістра міжнародних відносин.
  • У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата політичних наук, спеціальність 23.00.02 - «Політичні інститути та процеси». У 2016 році отримала вчене звання доцента.
  • У 2020 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора наук з державного управління, спеціальність 25.00.01 - «Теорія та історія державного управління». Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації більше 19 років. Науковий доробок становить понад 80 публікацій, серед яких 1 навчальний посібник, 3 одноосібні монографії, наукові статті та тези виступів на науково-практичних конференціях, міжнародні наукові проєкти. Координатор проєкту STIPENDIUM за програмою Еразмус+ напрям Жан Моне (2019-2022 рр).

Професійний і науковий інтерес

Інтернаціоналізація вищої освіти, управління транскордонним науковим та освітнім співробітництвом, державне управління, еліти і лідерство, політичні інститути і процеси у транзитивних суспільствах, мультикультуралізм.