h.rii@kubg.edu.ua

Рій Григорій Євгенович

Доцент кафедри всесвітньої історії

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філософії з галузі «Гуманітарні науки», спеціальність «Історія та археологія»

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Етнокультурні особливості країн регіону (Італія, Іспанія та Португалія)

Історичне регіонознавство

Біографія

У 2016 році закінчив магістратуру історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Історія України».

У 2016-2018 роках – помічник народного депутата України. У 2018 році закінчив докторантуру Українського Вільного Університету в місті Мюнхен і отримав ступінь PhD.

З грудня 2018 року працює у Київській міській організації «Меморіал» імені Василя Стуса.

Професійний і науковий інтерес

• Історія міжнародних відносин;
  • Транснаціональна історія;
  • Історія Холодної війни;
  • Історія українського національного руху.

Інше

Тренінги та навчання:

Програма управлінського розвитку «Проєктний менеджмент», Києво-Могилянська бізнес школа, лютий 2020

Програма «Data science and machine learning program» в школі ITEA, Київ, березень 2020.

Тренінг з стратегічного планування, Міжнародний фонд «Відродження», Київ, серпень 2020

Онлайн-курс «Робота з командою», Міжнародний фонд «Відродження», Київ, липень 2021

Відзнаки та нагороди:

Грант на відвідування Архіву ОУН в Лондоні від Наукового товариства імені Тараса Шевченка в США, грудень 2017