Завершення роботи програми ПК керівників НЗ м.Києва 2013-2014 рр.

Підсумковими конференціями завершує свою роботу експериментальна Програма підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва 2013-2014 рр. на основі кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Учасниками програми були 322 керівника ЗНЗ м. Києва та області.

Розпочиналися конференції демонстрацією фільму про Київський університет імені Бориса Грінченка та запрошенням випускників київських шкіл до вступу в Інститути нашого університету.

Підсумки  роботи експериментальної Програми репрезентували  Линьова Ірина Олексіївна – координатор Програми  та  Якушенко Анна Миколаївна – методист ПК керівників НЗ м. Києва.

До учасників конференцій зі словами вітання та запрошенням до співпраці  зверталися директор Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка   –   Линьов Костянтин Олександрович та  заступники директора: Редько Сергій Іванович, Соколовська  Світлана Володимирівна. Учасниками конференції були також викладачі кафедри державного управління  та управління освітою.

Учасники Програми мали можливість висловити свої думки, поділитися враженнями та оцінити роботу Інституту суспільства, зокрема кафедри державного управління та управління освітою,  під час підсумкового анонімного діагностичного анкетування. Анкети розроблено з допомогою викладача кафедри та методиста Програми ПК Шуть Валентини Яківни та опрацьовано діловодом навчального відділу Пилипченко Наталією Миколаївною.

Центральною подією конференцій було урочисте вручення свідоцтв про завершення Програми підвищення кваліфікації та теплі слова вдячності від «випускників» на адресу Програми.

За перевиконання індивідуального плану навчання керівникам навчальних закладів було оголошено Подяку Інституту суспільства  «За професіоналізм та активну участь в експериментальній програмі  підвищення кваліфікації керівників ЗНЗ м. Києва на основі кредитно-модульної системи організації навчального процесу».

Отримати додаткову інформацію про організацію та участь у Програмі, переглянути презентацію з конференції можна зі сторінки нашого сайту:ПК керівників НЗ – Події – Підсумкові конференції – Презентація.