Засідання студентського наукового клубу «MNEMOSYNE» на тему «Fiat iustitia! Правопорядок і правопорушення в Середньовіччі»

У вівторок 19 квітня 2022 відбулося чергове засідання наукового клубу «MNEMOSYNE» серед студентів Історико-філософського факультету Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Тема обговорення – «Злочин і покарання в законодавстві доби Середньовіччя: огляд проблеми», доповідали студентки першого курсу Лазько Єлизавета та Співакова Софія.

У своєму виступі дівчата висвітлили проблему злочину і покарання в законодавстві різних країн Середньовіччя, детально представили окремі види тортур і страт, а також порівняли міру жорстокості європейських та азійських законів.

Дякуємо всім членам наукового клубу «MNEMOSYNE» та гостям нашої зустрічі за участь у обговоренні, цікаві дискусії та присутність.

Чекаємо на Вас на наступному засіданні нашого клубу!